
Kinderen schilderen Katwijk als kunstenaarsdorp in het museum
AlgemeenDe Commissie Educatie van het Katwijks Museum organiseert woensdag 16 september een jeugdactiviteit. Deze wordt gehouden van 14.30 – 16.00 uur en is toegankelijk voor kinderen van 6 tot 12 jaar. Voor drinken en iets lekkers wordt gezorgd.
Het thema voor deze workshop is ‘Katwijk als kunstenaarsdorp’. Eeuwenlang was de kust van Katwijk een inspiratiebron voor schilders.
In deze workshop gaan we in het museum op zoek naar onderwerpen die vroeger voor kunstenaars zo bijzonder waren. Hoe zag Katwijk en er toen uit? Met elkaar als groep zullen we van alles ontdekken.
We nemen potlood en papier mee om een schets of voorstudie te maken. Onder leiding van beeldend kunstenaar Caroline van Duijvenbode van www.dekunstkelder.nl maak je op doek een schilderij met acrylverf. In deze workshop leer je wat de mogelijkheden zijn van acrylverf en hoe je kleuren kunt mengen.
Uiteraard zijn de kinderen vrij om het geheel op eigen manier te voeren, want het gaat om de creativiteit. Natuurlijk neem je na afloop je kunstwerk mee naar huis.
Prijs toegang 5,50 euro. Uitsluitend te boeken via www.sjorssportief.nl.

















