
Tennissers slaan 2.200 euro bijeen voor Fietsmaatjes Katwijk
AlgemeenSportiviteit en betrokkenheid bij de Katwijkse gemeenschap gingen afgelopen week hand in hand tijdens het KLTV Open 2026. Dit jaar was er tijdens het toernooi extra aandacht voor Fietsmaatjes Katwijk.
Bijna 500 deelnemers kwamen in actie, waaronder verschillende Nederlandse topspelers. In totaal werden bijna 500 partijen gespeeld.
Ondanks dat de regen af en toe voor wat oponthoud zorgde, kon het toernooi grotendeels volgens planning worden gespeeld. De banen waren de hele week goed gevuld en er heerste een gezellige en sportieve sfeer op het KLTV-terrein.
Dit jaar was er tijdens het toernooi extra aandacht voor Fietsmaatjes Katwijk. Met onder andere een loterij werd geld ingezameld voor de stichting, die het mogelijk maakt dat mensen die niet meer zelfstandig kunnen fietsen toch samen met een vrijwilliger op pad kunnen met een duofiets.
De actie werd een groot succes. Tijdens de afsluiting werd een cheque van maar liefst 2.200 euro overhandigd aan voorzitter Pieter van Duijn van Fietsmaatjes Katwijk.
Van Duijn is blij met de bijdrage. ‘Dit is een prachtig bedrag en komt op een heel goed moment. Een aantal accu’s van onze duofietsen is inmiddels aan vervanging toe. Die accu’s zijn behoorlijk kostbaar, dus met deze bijdrage kunnen we een aantal nieuwe accu’s aanschaffen. Daarmee kunnen onze gasten en vrijwilligers weer volop blijven fietsen.’


















