
Landelijke campagne weer van start: ‘Onze scholen zijn weer begonnen’
AlgemeenVeilig Verkeer Nederland (VVN) is weer gestart met de jaarlijkse campagne ‘Onze scholen zijn weer begonnen’. Daarmee wordt aandacht gevraagd voor de verkeersveiligheid rond de start van de scholen.
Nog elk jaar vinden er vlak na de zomervakantie opvallend veel verkeersongelukken plaats. Met name onder scholieren, meldt VVN.
Alle weggebruikers worden opgeroepen om na de zomervakantie extra alert te zijn en rekening te houden met jonge verkeersdeelnemers.
Naast aandacht voor de verkeersveiligheid, roept VVN ouders ook op om kinderen lopend of op de fiets naar school te laten gaan. ‘Daardoor geven we hen de kans om verkeerservaring op te doen en stap voor stap zelfstandiger te worden. Bovendien zorgen minder auto’s rond de school voor meer overzicht, ruimte en veiligheid.’

















