Arnold Vanderleyde op het pleintje tussen sporthal Rijnsoever en de Van der Brugghenschool. | Foto: Laurens Wolthaus
Arnold Vanderleyde op het pleintje tussen sporthal Rijnsoever en de Van der Brugghenschool. | Foto: Laurens Wolthaus Foto: Laurens Wolthaus

Boksles van levende legende

Algemeen

De leerlingen van de Van der Brugghenschool weten het misschien niet, maar ze krijgen woensdagochtend boksles van de meest succesvolle Nederlandse bokser ooit. Het handbalplein waar ze op staan, tussen sporthal Rijnsoever en hun basisschool, moet een gloednieuw sportplein worden. Om daar extra aandacht voor de vragen, is de oud-kampioen aanwezig. 

Arnold Vanderleyde (61) staat klaar op het pleintje tussen sporthal Rijnsoever en de Van der Brugghenschool. De drievoudige Europees en olympisch kampioen is enthousiast van start. Samen met de kinderen gaat hij letterlijk ‘aan de slag’.

Niet zonder reden, want het plein waar ze staan, ondergaat volgend jaar een metamorfose. Om dat voor elkaar te krijgen, is veel geld nodig. En dat is waar de Lions De Brittenburg om de hoek komen kijken. De club met leden uit Katwijk en Noordwijk ondersteunt lokale goede doelen.

Boksgala

Op zaterdag 16 november organiseren de Lions een Boksgala in Grand Hotel Huis ter Duin in Noordwijk. Het gala wordt voor negende keer georganiseerd. De opbrengst van het gala en de veiling gaat ieder jaar naar een goed doel.

Dit jaar is gekozen voor de Krajicek Foundation. Dat goede doel gaat een officiële Krajicek Playground aanleggen op de plek van het huidige veld tussen sporthal Rijnsoever en de basisschool. Er komen een voetbalveld, een 3x3 basketbalcourt en nog meer speeltoestellen.

Lees meer in De Katwijksche Post van deze week

Arnold Vanderleyde op het pleintje tussen sporthal Rijnsoever en de Van der Brugghenschool. | Foto: Laurens Wolthaus

Uit de krant