
Samenwerking Heemskerk fresh & easy met Fruity Pack
AlgemeenHet Rijnsburgse bedrijf Heemskerk fresh & easy en Fruity Pack uit Oud Beijerland zijn vanaf 1 juli 2024 gaan samenwerken. Ze bundelen hun krachten door beiden te doen waar ze sterk in zijn.
Hierdoor kunnen beide bedrijven hun afnemers een volledig en innovatief assortiment bieden afgestemd op de wensen van de klant én consument. Deze focus en samenwerking zorgt er daarnaast voor dat de keten nog duurzamer en efficiënter ingericht wordt.
Deze samenwerking betekent een integrale aanpak ten aanzien van assortiment, logistiek en kwaliteit. Beide bedrijven blijven zelfstandige entiteiten waarbij zij samen kansen zullen benutten om als dé ex-perts op het gebied van convenience groenten en fruit oplossingen op maat te bieden.
Jantine Heemskerk, algemeen directeur Heemskerk fresh & easy over deze samenwerking: ‘Heemskerk gelooft dat je moet doen waar je goed in bent en waar je veel energie van krijgt. Kortgezegd: bij ons is dat groente en bij Fruity Pack is dat fruit. Door samen te werken maken we hiermee hét verschil in de fresh convenience markt en kunnen we onze klanten nog beter bedienen. Dit alles met het doel om de consument te helpen een gezonde en lekkere keuze te maken.’
Wim Kleinjan, algemeen directeur Fruity Pack de heer Wim Kleinjan laat weten: ‘Het DNA van Heemskerk fresh & easy goed past bij dat van ons. We zijn beide familiebedrijven en delen onze kernwaarden en werken met respect voor onze klant en voor elkaar.’ | Foto: pr.

















