
Madjoe voor eigen publiek kampioen
AlgemeenMadjoe verpulverde “concurrent” De Corvers met maar liefst 32-9 (!) en toonde daarmee aan dat het verblijf in de vierde Klasse echt beneden het Rijnsburgs peil is. Volgend seizoen wordt weer gestart in de derde Klasse, waar mogelijk streekgenoot Fluks (Noordwijk) tot de tegenstanders gaat horen.
Madjoe kende een stormachtig seizoen waarin het begin dit jaar nog degradeerde naar de vierde klasse. Door dit kampioenschap zijn de Rijnsburgers na de zomerstop verzekerd van een plek in de derde klasse.
Een terecht kampioenschap, nu Madjoe ongeslagen bovenaan staat.
Afgelopen zaterdag kwamen De Corvers op bezoek in Rijnsburg. De ploeg uit Hilversum begon redelijk sterk en was meteen trefzeker. Zij kwamen knap op voorsprong, mede doordat Madjoe een matige start van de wedstrijd kende. Dat de ploeg even op stoom diende te komen, werd meteen duidelijk toen niet veel later een verschil van tien doelpunten in het voordeel van de Rijnsburgers op het scorebord stond.
Deze voorsprong werd gedurende de rest van de wedstrijd niet meer weggegeven. Zo werden er mooie aanvallen uitgespeeld waarbij goed gezocht werd naar de juiste kansen. Alle acht de basisspelers wisten te scoren. Lynn de Ruiter en Willem van der Meij hadden het grootste aandeel in de uiteindelijke score, die mede door goed samenspel werden gecreëerd.
Al met al dus een gemakkelijke kampioenswedstrijd voor Madjoe (eindstand: 32-9).
















