
Pluktuin Katwijkse Duinvallei
AlgemeenDoor de grote belangstelling bij de eerste vijf openingsmomenten is de knusse pluktuin ‘Bloemen aan zee’ ook nog open op zaterdag 22 juli van 14.00 tot 16.00 uur en dinsdag 25 juli van 19.00 tot 20.30 uur.
Dit is het nieuwste project van Lisette Haasnoot op haar duinlandje in het tijdelijke initiatief ‘Zanderijtuinders 2.0/Duinlandjes’ in de Katwijkse Duinvallei. In haar pluktuin staan onder andere cosmea, leeuwenbekjes, zonnebloemen, papaver, zinnia’s en goudsbloemen. ‘Neem bij warm weer voor het gemak een emmertje of vaas mee om de vers geknipte bloemen goed te kunnen houden. Bloemenmandjes en kniptangetjes zijn er in de tuin aanwezig en… er zijn geen kosten aan verbonden, dus laat u verrassen.’
De pluktuin is bereikbaar via bij de ventweg tegenover het Shell-pompstation aan de N206 of via het rode fietspad. Laat u verrassen door hoe zo’n 150 vrijwilligers - van zeer jong tot krasse knarren - hier dagelijks in het groen met elkaar verbonden worden.

















