Een impressie van hoe het Urban Sports Park bij de Noordduinen eruit komt te zien. | Afb. pr
Een impressie van hoe het Urban Sports Park bij de Noordduinen eruit komt te zien. | Afb. pr Foto: Marc Wonnink

Urban Sports Park eind dit jaar klaar

Algemeen

Het Urban Sports Park bij de Noordduinen is naar verwachting eind dit jaar klaar. Eind maart zal worden gestart met het voorbereiden van de ondergrond en het aanbrengen van de fundering van de ‘Bowl’. Dit heeft tijd nodig om zich te ‘zetten’. 

Vervolgens zal het oude Skatepark worden ontmanteld en zal medio augustus worden gestart met de aanleg van het nieuwe Urban Sports Park.

In 2020 hebben de huidige gebruikers van de skatebaan in samenwerking met het Welzijnskwartier, een initiatiefvoorstel ingediend voor het terrein aan de Noordduinseweg. Het huidige skatepark is hopeloos verouderd, onveilig en te klein.

Lees meer in De Katwijksche Post van deze week.

Uit de krant