Wethouder Jacco Knape kwam langs bij John Warmenhoven jr. en zijn partner Martine. | Foto: Piet van Kampen
Wethouder Jacco Knape kwam langs bij John Warmenhoven jr. en zijn partner Martine. | Foto: Piet van Kampen Foto: Piet van Kampen

Opsteker voor hotel Zee en Duin

Algemeen

Vrijdag 19 november was de landelijke Dag van de Ondernemer. Ook de gemeente Katwijk deed hier voor de eerste keer aan mee en een aantal bedrijven meldden zich via Linked-in en facebook aan voor deelname. Het staat nog in de kinderschoenen maar het begin is er en verdient navolging.

Door Piet van Kampen

John Warmenhoven senior die begin vorig jaar hotel Zee en Duin overdroeg aan zijn zoon John stuitte bij toeval op het bericht dat op Linked-in door de gemeente was gepost.

‘Ik dacht waarom zouden wij niet mee doen en ik omschreef de reden van onze deelname. Mijn zoon heeft het bedrijf vanaf 1 januari 2020 van mij overgenomen en dat net voor het aanbreken van de coronacrisis. Het was een flinke stap en het werden afwisselend moeilijke momenten in die periode zoals in de hele horecabranche. Toen kreeg ik vorige week het bericht dat ons hotel door de gemeente was verkozen voor de waardering van het ondernemerschap. Mijn zoon John wist er niets van toen ik het hem vertelde’, vertelt senior hoe een en ander is verlopen. 

‘Ja ik was zeker verrast toen mijn vader het vertelde dat wij uitgekozen waren’, geeft junior met een glimlach aan.

Intensiever
Wethouder Jacco Knape bezocht het bedrijf vorige week dinsdag en bracht een bloemetje mee.

‘Een hart onder de riem in moeilijke tijden voor de horecasector maar tevens een blijk van waardering’ zo begon de bewindsman zijn bezoek. Hij lichtte verder toe dat de gemeente de ondernemer steeds meer centraal wil stellen en de contacten met bedrijven wil intensiveren. 

‘Het moet allemaal nog groeien. Wellicht dat we volgend jaar een andere benadering richting de ondernemers doen dan nu via Linked-in en facebook’, filosofeerde Knape voorzichtig vooruitblikkend. 

Inmiddels zijn er landelijk zoveel dagen die aan een instelling, onderwerp, activiteit of noem verder maar op gekoppeld worden dus daarom zou de Dag van de Ondernemer ook best wel extra aandacht mogen verdienen.

Uit de krant