Tijdens een oefening is de bootwagen getest. | Foto: KNRM Katwijk
Tijdens een oefening is de bootwagen getest. | Foto: KNRM Katwijk Foto: KNRM Katwijk

Nieuwe bootwagen voor KNRM

Algemeen

Sinds een week beschikt reddingstation KNRM Katwijk over een nieuwe bootwagen.

De oude bootwagen is vorige week na ruim 25 jaar afgekoppeld van de tractor, waarna de nieuwe bootwagen bevestigd is. De bootwagen is een belangrijk onderdeel van het materiaal, omdat hierin de reddingboot ligt en gelanceerd wordt.

Vorige week vrijdag heeft de bemanning tijdens een oefening de bootwagen getest met de bemanning van de tractor.

De KNRM kan nu weer veilig uitrukken tijdens noodsituaties op zee. De KNRM redt mensen en dieren in nood op zee. Vrijwilligers zijn 24 uur per dag inzetbaar, 365 dagen per jaar, al ruim 200 jaar lang. 

De KNRM redt en helpt jaarlijks landelijk 4000 mensen en dieren tijdens 2500 reddingacties. De KNRM wordt gefinancierd door vrijwillige bijdragen en zonder subsidies.

Uit de krant