Living Words tijdens het jubileumconcert.
Living Words tijdens het jubileumconcert. Foto: J.L. vd Oever

Living Words Experience

Algemeen

Afgelopen zaterdagavond stond Tripodia in Katwijk volledig in het teken van muziek, passie en verbondenheid: ‘Living Words Experience’. Voor een tot de nok toe gevulde zaal gaf Gospelkoor Living Words uit Valkenburg een onvergetelijk concert.

Het optreden was extra bijzonder: een verlaat jubileumconcert, omdat het koor door corona het 25-jarig bestaan niet kon vieren. Inmiddels bestaat Living Words al 28 jaar, en dat nog altijd onder de bezielende leiding van dirigent Gerard van Duijn.

Het publiek werd getrakteerd op een afwisselend programma vol ballads en gospels, begeleid door een sprankelend combo: Marijke Eisinga (viool), Gabor Schilten (klarinet), Suzanne Remmerswaal (dwarsfluit), Bram Bonarius (elektrische gitaar) en Gerard zelf als dirigent, solist en toetsenist. 

Het optreden begon indrukwekkend met het krachtige ‘Woorden zijn veel machtiger dan Wapens’, waarna de nummers elkaar in hoog tempo opvolgden.

Na de pauze volgde een ontroerende solo van Esther van Leeuwen met het lied ‘Naast me’, en enkele nummers waarbij het publiek enthousiast meezong. Het officiële programma sloot af met ‘Tijd’, met daarna nog een prachtige toegift: ‘In Jesus Name we press on’. Het applaus sprak boekdelen: bezoekers én koor kijken terug op een avond die smaakt naar meer.

Op zondagmiddag 7 december treedt Living Words opnieuw op tijdens de Boeketdienst in de Immanuelkerk in Rijnsburg. U bent van harte welkom.

Uit de krant