Afbeelding
Foto: pr

Meester Sybo neemt afscheid

Meester Sybo nam donderdag 21 december na bijna 40 jaar afscheid van de Willen van Veenschool in Katwijk aan den Rijn. In de middag werd de meester verrast met een speciaal voor hem georganiseerd eindfeest. Meester Sybo heeft namelijk jarenlang aan het eind van het schooljaar de eindfeesten gepresenteerd en georganiseerd.

Groep 8 trapte af met het clublied van voetbalclub Heerenveen waar de meester groot fan van is. Voor deze gelegenheid werd er live gespeeld op de accordeon. Daarna bepaalde de meester de volgorde van optreden. Er werden badeenden gevangen, liedjes gezongen, gerapt en er was zelfs een grote meester Sybo-quiz. De meester kreeg van alle kinderen en meesters en juffen een spaarpot met geld om een treinticket te kopen naar Londen.

Na het eindfeest waarvan de meester heeft genoten, was het tijd voor de receptie. De familie van Sybo was hiervoor overgekomen uit het verre Friesland. Massaal kwam Katwijk Rijn de meester de hand schudden en werd hij nog éénmaal toegezongen door het schoolteam.

Na de receptie trok het hele gezelschap naar Leiden voor een etentje. Daarna ging de meester met zijn familie voorgoed naar Friesland. Niet met de trein deze laatste keer maar met de auto.

De Willem van Veenschool gaat deze geweldige meester enorm missen.