Afbeelding
Foto:

Postzegelbeurs

zaterdag 28 januari 2023 10:00 tot 14:00

Met pensioen of op weg daarnaartoe en op zoek naar een hobby? Op zolder ligt misschien nog wel wat jeugdsentiment: een postzegelalbum. Dan is er nu kans de draad weer op te pakken.

Die hernieuwde kennismaking kan aanstaande zaterdag 28 januari. Dan houdt postzegelvereniging Katwijk-Rijnsburg weer een beurs en voor de eerste keer op de nieuwe locatie: een zaal bij de Hervormde kerk in Valkenburg, Castellumplein 1.

Er is volop gelegenheid te ruilen, ook zijn enkele handelaren aanwezig. De ‘stuiverboeken’ van onze vereniging liggen ook klaar. Nieuwsgierig of uw oude verzameling die op zolder ligt te verstoffen, nog iets waard is? Kom langs en laat een deskundig lid van onze vereniging ernaar kijken. De zaal is geopend van ‘s ochtends tien tot ’s middags twee uur. U bent natuurlijk ook welkom op de maandelijkse verenigingsavond op 14 februari op dezelfde locatie.

Locatie