Afbeelding
Foto: Ingezonden

Drukte op het strand bij zonnig weer

Algemeen

Het strand trok zaterdag en zondag veel bezoekers door het zonnige weer en aangename temperaturen rond de twintig graden. Strandgangers genoten van het vroege voorjaarsweer, terwijl bij strandtenten lange rijen ontstonden.

Voorjaarsdrukte aan de kust

Het warme weer bracht veel mensen naar de kust, waar terrassen en strandpaviljoens goed gevuld waren. Bezoekers zaten op het terras of wachtten geduldig in de rij voor een verfrissing. Ook wandelaars en fietsers maakten gebruik van de strandpaden.

Seizoensopening

Voor strandtenten betekent de drukte een voorbode van het nieuwe seizoen. De eerste warme dagen trekken doorgaans veel bezoekers. Echter gaat vanaf maandag de temperatuur weer naar beneden, dus is het weer wachten op mooi lenteweer.

Uit de krant